Opakowania papierowe i kartonowe

Oferujemy praktyczne rozwiązania dla gastronomii, jak i domowych kuchni. Posiadamy w asortymencie opakowania na żywność wykonane z bezpiecznego, sztywnego kartonu, który dobrze trzyma formę. Wśród dostępnych produktów znajdują się tacki, talerze, pudełka do ciast, podkładki pod zapiekanki, a także opakowania na butelki i inne wyroby gastronomiczne.
Polecamy produkty, które mogą mieć kontakt z żywnością. Nie zmieniają jej zapachu i smaku ani nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do pożywienia. Opakowania papierowe są ponadto łatwe w utylizacji i bezpieczne dla środowiska. Dobrze sprawdzają się na piknikach, podczas urodzin maluchów, na garden party, a także dla branży gastronomicznej do wydawania np. posiłków typu fast food, pakowania tortów i ciast, itp.
W naszym asortymencie znajdują się produkty w wykonane z białego lub szarego kartonu, jak też modele kolorowe z barwnymi motywami. Ponadto oferujemy też praktyczne etykiety wagowe, sprawdzające się w każdym sklepie z produktami na wagę.
OPAKOWANIA GASTRONOMICZNE
TALERZE PAPIEROWE
PODKŁADKI POD ZAPIEKANKI
TACKI CUKIERNICZE
KARTONIKI DO CIAST
TACKI GASTRONOMICZNE
TALERZYKI PAPIEROWE KOLOROWE 18CM
KUBECZKI PAPIEROWE
TALERZYKI PAPIEROWE KOLOROWE 23CM
PODKŁADY PŁASKIE
PUDEŁKA NA GIFTY
OPAKOWANIA NA BUTELKĘ
DLA DZIECI
ETYKIETY WAGOWE
PUDEŁKA SAMOSKŁADAJĄCE MNIEJSZE
PUDEŁKA SAMOSKŁADAJĄCE
TACKI I TALERZE INDYWIDUALNE Z NADRUKIEM